O projektu

Proč vybírat mezi přírodou a životem ve městě, když můžete mít obojí. Proto jsme se rozhodli postavit jedinečný rezidenční projekt v klidné části Českých Budějovic.

Přehrát video

Byty

Rezidence Nemanice nabízí 24 bytových jednotek o dispozici 2+kk, kde důraz je kladen především na prostorné řešení jednotlivých bytů, ve kterých dostává bydlení nový rozměr. Vysoké nároky na provedení a kvalita dodávaných standardů naplňují podstatu stylového městského bydlení.

Výběr bytu

Okolí

Díky umístění projektu je na dosah krásná příroda s velkým množstvím zeleně, protkaná sítí cyklotras či cest pro nerušené vycházky. Čertík, Nemanický, Starý, Nový…..to jsou jen některé z celého výčtu rybníků a dalších vodních ploch v okolí, které jsou Vám plně k dispozici k využití volného času a třeba i k rekreačnímu rybaření.

Cestou se můžete zastavit třeba na tenis, dětské hřiště nebo do místní restaurace. Prostě všechno na jednom místě.
Pozadu nezůstanou ani milovníci dalších sportů či odpočinku a wellness. Vždyť luxusní zázemí areálu v Hluboké nad Vltavou se nachází také jen 10 minut od Vašeho budoucího bydlení.

Více o lokalitě

Standardy

Příprava na venkovní žaluzie, chytrá domácnost, podlahové vytápění a dostatek úložných prostor?
Ano, to vše a mnohem víc je součástí projektu Rezidence Nemanice.
Snažíme se myslet na všechno a chceme Vám nabídnout bydlení, které potěší i ty nejnáročnější z Vás. Kvalita použitých materiálů a prověření dodavatelé zaručují projektu vysoký standard, na který si snadno zvyknete.

Standardy

Galerie projektu

Rezidence
Nemanice

Zjistit více O projektu

Přehled
dostupných bytů

na Výběr bytu

Vybrané
standardy interiérů

Promyšlený koncept bydlení

Online rezervace
bytových jednotek

mám zájem o E-rezervaci