Postup při koupi

Vyberte si Vaše nové bydlení a my Vás provedeme celým procesem koupě od A do Z.
Výběr bytu a rezervace

1. krok - Výběr bytu a rezervace

Vyberte si z naší nabídky svůj vysněný domov a pak jej s naším prodejcem Honzou zarezervujte. Po úhradě rezervační zálohy máme dost času, abychom připravili všechno potřebné a provedli Vás celým procesem.

Financování

2. krok - Financování

Ať už hotově či hypotékou, světem financí Vás provedeme od A do Z. Vyřešíme s Vámi splátkový kalendář, jeho jednotlivé kroky a zodpovíme všechny Vaše otázky. Po celou dobu Vás povedeme celým procesem až ke zdárnému konci.

Smlouva o smlouvě budoucí kupní

3. krok - Smlouva o smlouvě budoucí kupní

Když už máme jasno o konkrétním bytu a jistotu financování, podepíšeme Smlouvu o smlouvě budoucí kupní. Ta specifikuje veškeré detaily včetně vybraných sklepů a parkovacích stání. Následuje úhrada prvních 20% z kupní ceny.

Výběr standardů

4. krok - Výběr standardů

Víme, že na tento krok potřebujete spoustu času, protože je zásadní. Vždyť tohle rozhodnutí ovlivní, jak budete každý den bydlet. My se postaráme, aby byt byl připraven na všechny Vaše nápady. Uděláme přípravu pro venkovní žaluzie či chytrou domácnost, to máte u nás ve standardu, stejně jako podlahové vytápění.

Hrubá stavba

5. krok - Hrubá stavba

Všechno, co doposud bylo na papíře se stává realitou a jsme zase o krok blíž našemu společnému cíli. Po dokončení hrubé stavby následuje úhrada další zálohy kupní ceny ve výši 40%.

Dokončení vnitřních omítek<br />a před přejímka

6. krok - Dokončení vnitřních omítek
a před přejímka

Od hrubé stavby je k teplu domova ještě daleko. Od dokončení vnitřků už o hodně blíž. Po dokončení tohoto kroku se hradí další část kupní ceny a to ve výši 20%. Pro Vás je zde také možnost se v rámci před – přejímky poprvé projít po Vašem novém bytě. Určitě Vás tak napadne spousta nápadů, jak vytvořit to pravé pohodlí domova.

Žádost o kolaudaci

7. krok - Žádost o kolaudaci

Máme skoro hotovo a dáváme o tom vědět do světa! Po podání žádosti o kolaudaci na stavební úřad probíhá předposlední platba ve výši 15% z kupní ceny a my už společně čekáme jen na poslední krok.

Kolaudace a stěhování

8. krok - Kolaudace a stěhování

Po ukončení řízení na stavebním úřadě dostáváme číslo popisné a to znamená jediné! Doplatek kupní ceny ve výši 5% a předání bytové jednotky + příslušenství. Vám, novým majitelům. Náš společný cíl se stal skutečností.

Pokračovat k výběru bytu

Výběr bytu

Kontakt

Zaujal Vás projekt
Rezidence Nemanice?

 

Pro Vaše maximální pohodlí je Vám k dispozici tým našich specialistů. Se vším ohledně Vašeho nového vysněného bydlení Vám pomůže náš kolega Honza. Tak se mu ozvěte!

Jan Stoklasa

jan.stoklasa@rezidence-nemanice.cz +420 734 637 078