Čím Vás Nemanice zaujmou?

Díky umístění projektu je na dosah krásná příroda s velkým množstvím zeleně, protkaná sítí cyklotras či cest pro nerušené vycházky.

Veškerá občanská vybavenost jako na dlani

Mateřská školka se základní školou  se nachází v těsné blízkosti projektu, prakticky jen pár kroků.
Poštu i obchod stihnete za 3 minuty, volnou chůzí do 15 minut. Nestrávíte tak touto cestou víc času, než je nezbytně nutné a můžete se tak plně věnovat tomu, na čem opravdu záleží.

Příroda všude kolem

Čertík, Nemanický, Starý, Nový...to jsou jen některé z celého výčtu rybníků a dalších vodních ploch v okolí, které jsou Vám plně k dispozici k využití volného času a třeba i k rekreačnímu rybaření. Cestou se můžete zastavit třeba na tenis, dětské hřiště nebo v místní restauraci. Prostě všechno na jednom místě.

Mapa okolí

Díky umístění projektu je na dosah krásná příroda s velkým množstvím zeleně, protkaná sítí cyklotras či cest  pro nerušené vycházky. Pozadu nezůstanou ani milovníci dalších sportů či odpočinku a wellness. Vždyť luxusní zázemí areálu v Hluboké nad Vltavou se nachází také jen 10 minut od Vašeho budoucího bydlení.

Kontakt

Zaujal Vás projekt
Rezidence Nemanice?

 

Pro Vaše maximální pohodlí je Vám k dispozici tým našich specialistů. Se vším ohledně Vašeho nového vysněného bydlení Vám pomůže náš kolega Honza. Tak se mu ozvěte!

Jan Stoklasa

jan.stoklasa@rezidence-nemanice.cz +420 734 637 078