Promyšlený koncept bydlení

O vysokém standardu bydlení nemusíte snít, stačí si na něj zvyknout.

Podlahy & dveře

Pečlivě jsme pro Vás vybírali dodavatele podlahových krytin, dveří a jejich dekorů tak, jako bychom si je vybírali sami. Důležité je, abyste se cítili útulně a výsledná kombinace dekorů podtrhla prostor, který naše byty nabízí.

(Nad)Standard jako samozřejmost

Od mnohých projektů se chceme lišit hlavně důrazem na detail a praktičnost. Ve vybavení každé jednotky tak najdete automaticky podlahové vytápění či přípravu pro venkovní žaluzie. V koupelnách pak nabízíme například velkoformátové dlaždice či designové žebříky.

Chytrá domácnost

Celý koncept je dotažen do posledního detailu stavební přípravou pro chytrou domácnost. Ať už chytré zásuvky, osvětlení, či konektivita s automatizovanými venkovními žaluziemi. To vše od nás máte připravené. Jak chytrý svůj domov nakonec uděláte, to už záleží jen a jen na Vás. Od nás k tomu máte v ceně balíček Loxone Premium v hodnotě 30 000 korun.

Kuchyně

Ve spolupráci s naším partnerem SIKO ke každému bytu nabízíme zvýhodněný voucher na pořízení kuchyně na klíč. Samozřejmostí je grafický návrh, montáž, přizpůsobení instalačních rozvodů dle konkrétního projektu.

V neposlední řadě jistě oceníte, že díky naší společné synergii se můžete stěhovat do bytu s funkční kuchyní a vyhnout se tak měsícům diskomfortu.

Okna

Dalším důležitým prvkem každého bytu jsou okna. U nás ve standardu naleznete kvalitní plastová okna v antracitovém dekoru, který přidá bytům nový rozměr designu. Jistě oceníte i služby našeho dodavatele, který se pyšní šestiletou zárukou a možností individuálního seřízení každému zákazníkovi.

Partneři projektu

Kontakt

Zaujal Vás projekt
Rezidence Nemanice?

 

Pro Vaše maximální pohodlí je Vám k dispozici tým našich specialistů. Se vším ohledně Vašeho nového vysněného bydlení Vám pomůže náš kolega Honza. Tak se mu ozvěte!

Jan Stoklasa

jan.stoklasa@rezidence-nemanice.cz +420 734 637 078